KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419489

nr 1441 9489

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1946, kust. Olja på duk, 58x98cm, yttermått inklusive ram: 69x110 cm

Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:34:37

30/12 16:28:39 1      Vinnande bud

Otto Lindberg

Läs mer om Otto Lindberg